URB1D15LMD-10WR3
URB1D15LMD-10WR3 Mornsun America, LLC
URB1D03LMD-10WR3.html
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 667mA
Voltage - Input (Min): 40V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 667mA, Voltage - Input (Min): 40V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV, Standard Number: 62368-1.