URB1D15LMD-15WR3
URB1D15LMD-15WR3 Mornsun America, LLC
URB1D15LMD-15WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UKCA, UL
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 40V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UKCA, UL, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 40V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.