URB2403YMD-15WR3
URB2403YMD-15WR3 Mornsun America, LLC
URB2403YMD-15WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 13W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 13 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 13W, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 13 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.