URB2405JD-3W
URB2405JD-3W Mornsun America, LLC
URB2405JD-3W.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 5V 3W
Features: Adjustable Output
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 0.94" L x 0.59" W x 0.24" H (24.0mm x 15.1mm x 6.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 3W, Features: Adjustable Output, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 0.94" L x 0.59" W x 0.24" H (24.0mm x 15.1mm x 6.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.