URB2409LD-20WR2 Mornsun America, LLC
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 20W 9V
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 2.222A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 9V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 20W 9V, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 2.222A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 9V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.