URB2409LD-20WR2A2S Mornsun America, LLC
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 20W 9V
Power (Watts): 20W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.83" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 2.222A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 9V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 20W 9V, Power (Watts): 20W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.83" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 2.222A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 9V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.