URB2409LD-20WR2A4S Mornsun America, LLC
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 20W 9V
Power (Watts): 20W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 1.17" H (76.0mm x 31.5mm x 29.7mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 2.222A
Voltage - Output 1: 9V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
DC Voltage - Input (Min): 9V
DC Voltage - Input (Max): 36V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 20W 9V, Power (Watts): 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 1.17" H (76.0mm x 31.5mm x 29.7mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 2.222A, Voltage - Output 1: 9V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, DC Voltage - Input (Min): 9V, DC Voltage - Input (Max): 36V.