URB2409S-10WR3
URB2409S-10WR3 Mornsun America, LLC
URB2409S-10WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 9V 10W
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.11A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 9V 10W, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.11A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.