URB2412YMD-40WR3
URB2412YMD-40WR3 Mornsun America, LLC
URB2412YMD-40WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 91.2%
Current - Output (Max): 3.333A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 91.2%, Current - Output (Max): 3.333A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB2412YMD-40WR3 Виробник : Mornsun URB2412YMD-40WR3.html DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Розм = 25.4mm x 25.4mm x 11.7mm, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 91,2, Опис DC-DC перетворювач, Р, Вт = 40, Тексп, °C = -40,,,105, Iвих1, А = 3,333, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 3, Рів.