URB2415JT-10W
URB2415JT-10W Mornsun America, LLC
URB2415JT-10W.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 15V 10W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 1.54" L x 0.82" W x 0.25" H (39.2mm x 20.8mm x 6.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, UL
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 667mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 10W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 1.54" L x 0.82" W x 0.25" H (39.2mm x 20.8mm x 6.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, UL, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 667mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.