Продукція > HI-LINK > URB2415LD-30WR3
URB2415LD-30WR3 HI-LINK
URB2415LD-30WR3.html
Виробник: HI-LINK
Reg. DC/DC Converter, 30W, 2000mA, Vin 9?36V, Vout 15V, Viso 1500VDC, EFF 90% Replacement for: AM30EW-2415SZ URB2415LD-30WR3 DC URB2415ld-30wr3 HI
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, UL, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.
Інші пропозиції URB2415LD-30WR3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB2415LD-30WR3 URB2415LD-30WR3 Виробник : Mornsun America, LLC URB2415LD-30WR3.html Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, UL
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV