URB2415LD-60WHR3
URB2415LD-60WHR3 Mornsun America, LLC
URB2415LD-60WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Heat Sink
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.02" L x 1.03" W x 0.65" H (51.4mm x 26.2mm x 16.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 93.3%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Heat Sink, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.02" L x 1.03" W x 0.65" H (51.4mm x 26.2mm x 16.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 93.3%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.