URB2424JMT-10W
URB2424JMT-10W Mornsun America, LLC
URB2424JMT-10W.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 24V 10W
Features: Adjustable Output
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 417mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 10W, Features: Adjustable Output, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 417mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.