Продукція > MORNSUN > URB2424LD-50WR3
URB2424LD-50WR3
URB2424LD-50WR3 Mornsun
URB24_LD-50W.pdf
Виробник: Mornsun
DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 24, Розм = 50.8mm x 25.4mm x 11.8mm, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 9, Опис DC-DC перетворювач, Р, Вт = 50, Тексп, °C = -40...+105, Iвих1, А = 2,083, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 3, Рів. пульс., мВ = 3
кількість в упаковці: 38 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 50W, Features: Adjustable Output, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 2.083A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB2424LD-50WR3 URB2424LD-50WR3 Виробник : Mornsun America, LLC URB2424LD-50WR3.html Description: DC DC CONVERTER 24V 50W
Features: Adjustable Output
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 2.083A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV