URB4805LD-30WR3
URB4805LD-30WR3 Mornsun America, LLC
URB4805LD-30WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 5V 30W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, UL
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 30W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, UL, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.