URB4805S-10WR3
URB4805S-10WR3 Hi-Link
URB_S-10WR3_Series.pdf
Код товару: 213350
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hi-Link
Потужність, W: 10 W
Напр. вх., V: 18...75 VDC
Напр. вих.,VDC: 5 VDC
Макс. вих. струм: 2000 mA
Корпус, габарити, мм: 22x9,5x12 mm
Температура, °C: -40...+85°C
Ізоляція, VDC: 1,5 kVDC
у наявності 151 шт:
151 шт - склад
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
VRB4805LD-10WR3
Код товару: 213346
1 Додати до обраних Обраний товар
VR_A_B_LD-10WR3_Series.pdf
Виробник: Hi-Link
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Потужність, W: 10 W
Напр. вх., V: 36...72 VDC
Напр. вих.,VDC: 5 VDC
Макс. вих. струм: 2000 mA
Корпус, габарити, мм: 50,8x25,4x11 mm
Температура, °C: -40...+85°C
Ізоляція, VDC: 1,5 kVDC
у наявності: 101 шт
101 шт - склад
Кількість Ціна
Дротяний припій, 1mm, 100g, з флюсом, свинцевий, CYNEL Sn60Pb40-SW26/2.5% Ø1.0, 100g (WG-01X-01-1-100-6 / LC60-1.00/0.1)
24 Додати до обраних Обраний товар
cynel.pdf
Виробник: CYNEL
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Припої, паяльні пасти
Категорія: Припій з флюсом
Опис: Припій для м'якої пайки з флюсом. Припій: Sn60Pb40; дріт; 1,0мм; 0,1кг; флюс: F-SW26; 2,5%, температура плавлення:190 ° С
Вага/Об’єм/К-сть: 100 g
Діаметр: 1 mm
Склад сплаву: Sn60Pb40
Температура плавлення: 190°C
Вид припоя: Свинцевий
73 шт - РАДІОМАГ-Київ
54 шт - РАДІОМАГ-Львів
32 шт - РАДІОМАГ-Харків
58 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
2,2uF 16V size-A 10% (TAJA225K016RNJ-AVX) (конденсатор танталовий SMD)
AVX tantalum cap_datasheet.pdf
Виробник: AVX
Конденсатори > Танталові SMD конденсатори
Ємність: 2,2 µF
Номін.напруга: 16 V
Точність: ±10%
Типорозмір: Size-A
у наявності: 830 шт
759 шт - склад
71 шт - РАДІОМАГ-Київ
Мінімальне замовлення: 4
1nF 2000V X7R 10% 1206 3k/reel (1206B102K202N3-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
X7R_X5R.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 1 nF
Номін.напруга: 2000 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 20
150uF 400V EHP 25x30mm (EHP151M2GBB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHP_090318.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 150 µF
Номін.напруга: 400 V
Серія: EHP
Тип: з жорсткими виводами, 105С
Темп.діап.: -25...+105°C
Габарити: 25x30mm