URB4812YMD-40WR3
URB4812YMD-40WR3 Mornsun America, LLC
URB4812YMD-40WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER1
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 3.33A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER1, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 3.33A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.