URB4815JD-15W
URB4815JD-15W Mornsun America, LLC
URB4815JD-15W.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
Packaging: Tray
Package / Case: 14-DIP Module
Size / Dimension: 1.52" L x 1.07" W x 0.23" H (38.7mm x 27.2mm x 5.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W, Packaging: Tray, Package / Case: 14-DIP Module, Size / Dimension: 1.52" L x 1.07" W x 0.23" H (38.7mm x 27.2mm x 5.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.