URB4824YMD-30WR3
URB4824YMD-30WR3 Mornsun America, LLC
URB4824YMD-30WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 24V 30W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 30W, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.