URC240515D-30WH Mornsun America, LLC
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 3 OUTPUT 30W 5V
Features: Heat Sink
Packaging: Tube
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.64" H (50.8mm x 40.6mm x 16.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 3A, 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 15V
Voltage - Output 3: -15V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3 OUTPUT 30W 5V, Features: Heat Sink, Packaging: Tube, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.64" H (50.8mm x 40.6mm x 16.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 3A, 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 15V, Voltage - Output 3: -15V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 1.5 kV.