Продукція > HENLV POWER > URD12S24-30WH2
URD12S24-30WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 30W
Packaging: Case
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 30 W
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 30W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1.