Продукція > HENLV POWER > URD12S24ZB-100W
URD12S24ZB-100W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 100W
Packaging: Case
Power (Watts): 100W
Size / Dimension: 4.58" L x 2.52" W x 0.85" H (116.4mm x 64.0mm x 21.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 100W, Packaging: Case, Power (Watts): 100W, Size / Dimension: 4.58" L x 2.52" W x 0.85" H (116.4mm x 64.0mm x 21.5mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1500 V.