URD24D05-50W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 50W
Packaging: Case
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 3.15" L x 2.17" W x 0.57" H (80.0mm x 55.0mm x 14.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 5A, 5A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 50W, Packaging: Case, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 3.15" L x 2.17" W x 0.57" H (80.0mm x 55.0mm x 14.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 5A, 5A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.