URD24D24-10W
URD24D24-10W HenLv Power
243b305eb77f7e409a4fbe5ab2252c03.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 10W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 205mA, 205mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 10W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 205mA, 205mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.