URD480505LD-20WR3
URD480505LD-20WR3 Mornsun America, LLC
URD480505LD-20WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Features: Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 2A, 2A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 5V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 143 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Features: Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 2A, 2A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 5V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.