URD480512YMD-10WR3
URD480512YMD-10WR3 Mornsun America, LLC
URD480512YMD-10WR3.html
Packaging: Tube
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1A, 417mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Packaging: Tube, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1A, 417mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.