URD482412CCS-240W
URD482412CCS-240W Mornsun America, LLC
URD482412CCS-240W.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 24V 12V 238W
Power (Watts): 238W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 6.10" L x 5.51" W x 1.83" H (155.0mm x 140.0mm x 46.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 9.5A, 830mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 12V 238W, Power (Watts): 238W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 6.10" L x 5.51" W x 1.83" H (155.0mm x 140.0mm x 46.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 9.5A, 830mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.