URE2415LP-10WR3
URE2415LP-10WR3 Mornsun America, LLC
URE2415LP-10WR3.html
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.03" L x 1.04" W x 0.47" H (51.5mm x 26.5mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, UL
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 333mA, 333mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.03" L x 1.04" W x 0.47" H (51.5mm x 26.5mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, UL, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 333mA, 333mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.