URED20-110S3P3W
URED20-110S3P3W P-DUKE Technology, Inc.
URED20W%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Power (Watts): 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.00" L x 2.25" W x 0.79" H (101.6mm x 57.2mm x 20.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 4.5A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W, Power (Watts): 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.00" L x 2.25" W x 0.79" H (101.6mm x 57.2mm x 20.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 4.5A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.