URFD24S12-10W HenLv Power
cc1ea4750a6b26c4c5d2bb46604f85f4.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 10W
Packaging: Case
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 10W, Packaging: Case, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1.