URS12S05LT-6W HenLv Power
1616465299843422.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 6W
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SMD Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.91" L x 0.50" W x 0.39" H (23.0mm x 12.6mm x 9.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1.2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 6W, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SMD Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.91" L x 0.50" W x 0.39" H (23.0mm x 12.6mm x 9.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1.2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.