URS12S24-5W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 5W
Packaging: Case
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.91" L x 0.50" W x 0.39" H (23.0mm x 12.6mm x 9.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 208mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.91" L x 0.50" W x 0.39" H (23.0mm x 12.6mm x 9.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 208mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.