URTD12D12T-5W HenLv Power
1616465299843422.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 5W
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-SMD Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 209mA, 209mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 5W, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-SMD Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 209mA, 209mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.