Продукція > US ELECTRONICS INC. > USE-18650-2000PCBUSB
USE-18650-2000PCBUSB
USE-18650-2000PCBUSB US Electronics Inc.
USE-18650-2000PCBUSB.pdf
Виробник: US Electronics Inc.
Description: BATTERY LITH-ION 3.7V 2AH 18650
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 2Ah
Size / Dimension: 0.73" Dia x 2.76" H (18.6mm x 70.0mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.7 V
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITH-ION 3.7V 2AH 18650, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 2Ah, Size / Dimension: 0.73" Dia x 2.76" H (18.6mm x 70.0mm), Termination Style: Button Top (Extending), Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.7 V.