USE-18650-3500PCB
USE-18650-3500PCB US Electronics Inc.
USE-18650-3500PCB.pdf
Виробник: US Electronics Inc.
Description: BATT LITH-ION 3.6V 3.5AH 18650
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 3.5Ah
Size / Dimension: 0.73" Dia x 2.57" H (18.6mm x 65.2mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 892 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT LITH-ION 3.6V 3.5AH 18650, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 3.5Ah, Size / Dimension: 0.73" Dia x 2.57" H (18.6mm x 65.2mm), Termination Style: Button Top (Extending), Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.