Продукція > CADDOCK ELECTRONICS INC. > USF370-9.90M-0.01%-5ppm
USF370-9.90M-0.01%-5ppm
USF370-9.90M-0.01%-5ppm Caddock Electronics Inc.
USF%20Type%2C%20200_300%20Series.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 9.9M OHM 0.01% 3/4W RADIAL
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±0.01%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 1.500" L x 0.075" W (38.10mm x 1.91mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.520" (13.21mm)
Resistance: 9.9 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 9.9M OHM 0.01% 3/4W RADIAL, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±0.01%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 1.500" L x 0.075" W (38.10mm x 1.91mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.520" (13.21mm), Resistance: 9.9 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USF370-9.90M-0.01%-5ppm USF370-9.90M-0.01%-5ppm Виробник : Caddock TypeUSF-3658.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 9.9M ohm 0.01% 5ppm