USP-150-48
USP-150-48 MEAN WELL USA Inc.
ULP-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 154W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 153.6W 48V 3.2A W/ PFC Function.
Інші пропозиції USP-150-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-150-48 USP-150-48 Виробник : MEAN WELL ULP-150-spec.pdf Switching Power Supplies 153.6W 48V 3.2A W/ PFC Function