USP-225-3.3
USP-225-3.3 MEAN WELL
productPdf.aspx?i=442#1
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 3.3V 40A 132W Active PFC Function
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W, Packaging: Box, Power (Watts): 132W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 7.95" L x 4.00" W x 1.50" H (202.0mm x 101.5mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 72%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 40 A.
Інші пропозиції USP-225-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-225-3.3 USP-225-3.3 Виробник : MEAN WELL USP-225-spec.pdf AC/DC, 225W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 3.3V/40A, -20...+65, корректор коэффициента мощности Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-225-3.3 USP-225-3.3 Виробник : MEAN WELL USP-225-spec.pdf AC/DC, 225W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 3.3V/40A, -20...+65, корректор коэффициента мощности Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-225-3.3 USP-225-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-225-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Packaging: Box
Power (Watts): 132W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.95" L x 4.00" W x 1.50" H (202.0mm x 101.5mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 72%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A