USP-350-3.3
USP-350-3.3 MEAN WELL
productPdf.aspx?i=461#1
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 3.3V 70A 165W Active PFC Function
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
AC/DC, 350W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 3.3V/70A, корпус 235.2х101.5х38 мм, -10...+65 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції USP-350-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-350-3.3 USP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL usp-350-spec.pdf AC/DC, 350W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 3.3V/70A, корпус 235.2х101.5х38 мм, -10...+65 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-350-3.3 USP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL usp-350-spec.pdf AC/DC, 350W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 3.3V/70A, корпус 235.2х101.5х38 мм, -10...+65 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-350-3.3 USP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 165W