USP-500-15
USP-500-15 MEAN WELL
productPdf.aspx?i=468#1
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 405W 15V 33.5A W/PFC FUNCTION
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 405W, Packaging: Box, Power (Watts): 405W (503W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 10.00" L x 5.00" W x 1.61" H (254.0mm x 127.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 27 A.
Інші пропозиції USP-500-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-500-15 USP-500-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-500-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 405W
Packaging: Box
Power (Watts): 405W (503W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 10.00" L x 5.00" W x 1.61" H (254.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 27 A