USP-500-24
USP-500-24 MEAN WELL
USP-500-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 24V 21A 408W Active PFC Function
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 408W, Packaging: Box, Power (Watts): 408W (504W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 10.00" L x 5.00" W x 1.61" H (254.0mm x 127.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 17 A.
Інші пропозиції USP-500-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-500-24 USP-500-24 Виробник : MEAN WELL USP-500-spec.pdf AC/DC, 500W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 24V/21A, корпус 254х127х41 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-500-24 USP-500-24 Виробник : MEAN WELL USP-500-spec.pdf AC/DC, 500W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 24V/21A, корпус 254х127х41 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-500-24 USP-500-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-500-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 408W
Packaging: Box
Power (Watts): 408W (504W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 10.00" L x 5.00" W x 1.61" H (254.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 17 A