USUR1000-502K
USUR1000-502K Littelfuse Inc.
littelfuse_thermistor_probes_assemblies_surface_temperature_sensing_usur1000_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THERM NTC 5KOHM 3892K RING LUG
Packaging: Bulk
Package / Case: Ring Lug
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B0/50: 3892K
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 3.00" (76.20mm)
Part Status: Active
Power - Max: 20 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 5KOHM 3892K RING LUG, Packaging: Bulk, Package / Case: Ring Lug, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B0/50: 3892K, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 3.00" (76.20mm), Part Status: Active, Power - Max: 20 mW.