UTC-120GP-AWW1E
UTC-120GP-AWW1E Advantech Corp
Виробник: Advantech Corp
Description: 21.5" FHD, PCAP, N4200, 4G RAM,
Packaging: Bulk
Display Type: 21.5" Touchscreen
Mounting Type: VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 12VDC
Core Processor: Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core
Approval Agency: CE, FCC, UL
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Expansion Type: M.2
Operating System: Supports Windows 10, Android, Linux
Storage: SSD, 128GB
Memory: DDR3L SODIMM (4GB Installed)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 21.5" FHD, PCAP, N4200, 4G RAM,, Packaging: Bulk, Display Type: 21.5" Touchscreen, Mounting Type: VESA Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Voltage - Supply: 12VDC, Core Processor: Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core, Approval Agency: CE, FCC, UL, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Expansion Type: M.2, Operating System: Supports Windows 10, Android, Linux, Storage: SSD, 128GB, Memory: DDR3L SODIMM (4GB Installed).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UTC-120GP-AWW1E UTC-120GP-AWW1E Виробник : Advantech UTC_120G_DS_122123_20231221154147-3388463.pdf Panel PCs 21.5" FHD, Pcap, N4200, 4G RAM, 128G SSD, Wifi/BT, Android