UWTH1D12QB-100WFR3
UWTH1D12QB-100WFR3 Mornsun America, LLC
UWTH1D12QB-100WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Features: Heat Sink
Packaging: Bulk
Package / Case: Quarter Brick
Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, CE, cCSAus, EN, IEC, UKCA
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 8.33A
Supplier Device Package: Quarter Brick
Voltage - Input (Min): 14V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Features: Heat Sink, Packaging: Bulk, Package / Case: Quarter Brick, Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, CE, cCSAus, EN, IEC, UKCA, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 8.33A, Supplier Device Package: Quarter Brick, Voltage - Input (Min): 14V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.