UWTH1D15LD-20WR3
UWTH1D15LD-20WR3 Mornsun America, LLC
UWTH1D03LD-20WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, cCSAus, CE, CSA, EN, IEC, UKCA
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.333A
Voltage - Input (Min): 14V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 19 шт:
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, cCSAus, CE, CSA, EN, IEC, UKCA, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.333A, Voltage - Input (Min): 14V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.