UZ-819192-01
UZ-819192-01 GTV Poland
UZ-819192-01.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; ZnAL; chromium plated; H: 27.5mm; L: 225mm; W: 8.5mm; handle
Colour: chromium plated
Material: ZnAL
Width: 8.5mm
Height: 27.5mm
Mounting holes pitch: 192mm
Length: 225mm
Trade name: handle
Type of mounting element: holder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ZnAL; chromium plated; H: 27.5mm; L: 225mm; W: 8.5mm; handle, Colour: chromium plated, Material: ZnAL, Width: 8.5mm, Height: 27.5mm, Mounting holes pitch: 192mm, Length: 225mm, Trade name: handle, Type of mounting element: holder.