UZ-819192-16
UZ-819192-16 GTV Poland
UZ-819192-16.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; ZnAL; brass; H: 27.5mm; L: 225mm; W: 8.5mm; Holes pitch: 192mm
Colour: brass
Material: ZnAL
Width: 8.5mm
Height: 27.5mm
Mounting holes pitch: 192mm
Length: 225mm
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ZnAL; brass; H: 27.5mm; L: 225mm; W: 8.5mm; Holes pitch: 192mm, Colour: brass, Material: ZnAL, Width: 8.5mm, Height: 27.5mm, Mounting holes pitch: 192mm, Length: 225mm, Trade name: handle, Type of mounting element: holder.