Продукція > GTV POLAND > UZ-BAGIO-320-11
UZ-BAGIO-320-11
UZ-BAGIO-320-11 GTV Poland
UZ-BAGIO-320-11.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; ZnAL; titanium; H: 28mm; L: 328mm; W: 8.5mm; BAGIO; handle
Type of mounting element: holder
Material: ZnAL
Manufacturer series: BAGIO
Trade name: handle
Width: 8.5mm
Height: 28mm
Length: 328mm
Mounting holes pitch: 320mm
Colour: titanium
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ZnAL; titanium; H: 28mm; L: 328mm; W: 8.5mm; BAGIO; handle, Type of mounting element: holder, Material: ZnAL, Manufacturer series: BAGIO, Trade name: handle, Width: 8.5mm, Height: 28mm, Length: 328mm, Mounting holes pitch: 320mm, Colour: titanium.