Продукція > GTV POLAND > UZ-FIORD-32-16
UZ-FIORD-32-16
UZ-FIORD-32-16 GTV Poland
UZ-FIORD-32-16.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; ZnAL; golden brass; H: 13.5mm; L: 44mm; W: 46mm; FIORD
Type of mounting element: holder
Material: ZnAL
Height: 13.5mm
Mounting holes pitch: 32mm
Length: 44mm
Width: 46mm
Manufacturer series: FIORD
Colour: golden brass
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ZnAL; golden brass; H: 13.5mm; L: 44mm; W: 46mm; FIORD, Type of mounting element: holder, Material: ZnAL, Height: 13.5mm, Mounting holes pitch: 32mm, Length: 44mm, Width: 46mm, Manufacturer series: FIORD, Colour: golden brass.