Продукція > GTV POLAND > UZ-MILAN-256-20M
UZ-MILAN-256-20M
UZ-MILAN-256-20M GTV Poland
UZ-MILAN-256-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; ZnAL; matt black; H: 28mm; L: 274mm; W: 12mm; MILANO; handle
Manufacturer series: MILANO
Trade name: handle
Type of mounting element: holder
Colour: matt black
Material: ZnAL
Width: 12mm
Height: 28mm
Mounting holes pitch: 256mm
Length: 274mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ZnAL; matt black; H: 28mm; L: 274mm; W: 12mm; MILANO; handle, Manufacturer series: MILANO, Trade name: handle, Type of mounting element: holder, Colour: matt black, Material: ZnAL, Width: 12mm, Height: 28mm, Mounting holes pitch: 256mm, Length: 274mm.